E-shop

Zobrazení všech 15 výsledků

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

NEBO JEDNOTLIVÁ VYDÁNÍ


kvete_2016

2016 – Květen / Co skrývá farmaceutický průmysl?

Běžně dostupné léky jsou k ničemu, očkování je podvod, nemoci jsou smyšlené. Při rozhovoru s bývalým ředitelem farmaceutické společnosti se prostě dozvíte zajímavé věci. Obzvlášť když je tím zpovídaným John Virapen. V květnovém vydání časopisu Vědomí se podíváme i na Ukrajinu. Ve vládě se tam totiž proti vůli občanů shromažďují odborníci alias žoldáci ze zahraničí. Vyslouží si Saakašvili, Mikloš, Dzurinda a Radičová titul spasitelé, anebo hrobaři? Podivnosti se dějí i na Sibiři. Vědci nejsou schopni vysvětlit funkci, důvod umístění ani materiál tamních kupolí. A kovové nory v tajze mezitím navyšují počet mrtvých ve svém okolí. Dalším příběhem z tohoto čísla je onen Podivuhodný případ Benjamina Buttona. Děti s podobou starých lidí však bohužel nemá na svědomí pouze filmové plátno, ale i nemoc zvaná progerie. Kéž by bylo v jejím léčení stejně jasno jako ve filozofii Michaela Tellingera. Jeho Ubuntu si klade za cíl zlepšit současný systém i naše životy zrušením peněz. O jeho propracovaném plánu i mnohém dalším čtěte v novém čísle Vědomí. Digitální verzi najdete na našem webu a tištěnou u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku.

duben_2016

2016 – Duben / Akustická levitace – klíč k tajemství stavby pyramid?

Obří předměty poletující ve vzduchu. Pyramidy stavěné stejně lehce jako puzzle. Ne, nezešíleli jsme, pouze diskutujeme o akustické levitaci. Její objev se totiž nejenže pravděpodobně posouvá o tisíce let nazpět, ale může objasnit i tajemství legendární civilizace z písečného lůna. S novým číslem časopisu Vědomí nepřijdete ani o další informace týkající se rozšiřování utajovaného psychotronického arzenálu. K detekování všech lidí na planetě již stačí tři satelity a další vývoj pokračuje na území Spojených států i Ruska. Na opačném pólu stupnice zájmu o zdraví jsou pak lidé z francouzského městečka Ungersheim – aby se nemuseli na nikoho spoléhat, vytvořili soběstačný a ekologický systém i vlastní měnu. Kvalitní, s láskou pěstované biopotraviny u nich zaplatíte speciálními ředkvičkami. U perspektiv zůstaneme i v rozhovoru s Miroslavem Polreichem. Společně se totiž zaměříme na Konferenci (později Organizaci) o bezpečnosti a spolupráci v Evropě, její začátky i současné směřování. V aktuálním vydání se také rozloučíme se seriálem Pansofia. Ten nám na závěr objasní, jakým způsobem se dají odstranit energetické bloky v umírajícím společenském systému. Dubnové číslo časopisu Vědomí najdete v digitální i tištěné verzi na našem webu nebo u všech dobrých prodejců v Česku a na Slovensku.

brezen_vedomi

2016 – Březen / Filadelfský experiment: fikce nebo realita?

Co mohlo v roce 1943 vzniknout ze spojení práce génia a amerického námořnictva? Raná teleportace. Černá díra. Oscilace v čase. Anebo vůbec nic? Poznejte fenomenálního vynálezce, jehož výsledky vzestupů i pádů dodnes ovlivňují životy nás všech. Ti z vás, kteří u čtení nového čísla časopisu Vědomí rádi popíjí, by si tentokrát mohli dát mléko – jestli raději pasterované nebo syrové se totiž dočtete také. V seriálu Pansofia se zaměříme na komunikaci v ekonomice i právu a šestým článkem ukončíme naši exkurzi do plánů nejmocnějších rodin světa, Rothschildů a Rockefellerů. Březnové Vědomí, které pro vás zveřejňuje i další výzkumy kryté státním tajemstvím je právě v prodeji. Nové číslo Vědomí je právě v prodeji u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku.

ved_unor

2016 – Únor / O čem nás mainstreamová média v minulém roce „zapomněla“ informovat?

15 příběhů z roku 2015, které se mainstreamovým médiím takzvaně nehodily do krámu. O čem jsme neměli vědět ani přemýšlet, co se mělo opět a bez řečí zamést pod žurnalistický koberec? Kromě nových informací pro vás únorové číslo časopisu Vědomí připravilo i novou rubriku glos Jiřího Ondráška. Ve svém geokoutku bude nahlížet na svět tak trochu jinak a jedovatými otázkami upozorňovat na informace skryté mezi řádky. Aby těch novot nebylo příliš, i tentokrát se dočkáte energie a komunikace v rámci seriálu Pansofia. Společně ještě jednou zaťukáme na dveře rodiny Rockefellerů, zaměříme se na jejich podivné praktiky a závěr čísla věnujeme extra dlouhým frekvencím skrytým ve spisech plných státních tajemství. Nové číslo Vědomí je právě v prodeji u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku.

11

2015 – Prosinec / Rockefellerové. Ovládá nejbohatší rodina celou zem?

Sláva, moc, peníze neboli Rockefellerovi. Mluvíme o těch, kteří nařídili mlčení, nacházíme to, co mělo zůstat skryto. Prosincové číslo časopisu Vědomí je opět plné jedinečných úkazů všeho druhu. Jedním z nich je i Daniel Stein-Kubin, a věříme, že právě rozhovor s ním si přečtete vícekrát. Pozadu zcela jistě nezůstanou ani myšlenky světoznámého lékaře a spisovatele Ruedigera Dahlkeho. V exkluzivním článku totiž nastíní nejen správný způsob hledání smyslu života. Co znamenají životní smlouvy, pohlavky a emoce objasní seriál Pansofia. A kdo otevřel zapovězená vrátka neurolingvistického programování zase nový díl ze série Psychozbraně. Čerstvá zásilka pečlivě vybraných informací je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.

ved11

2015 – Listopad / Můžeme mít superpower?

Kdo tvrdí, že se lidé s nadpřirozenými schopnostmi objevují jen ve filmech? Našli jsme mezi námi muže, který už 70 let nejí ani nepije, mladou dívku, jejíž oči mají schopnosti rentgenu, nebo chlapce pochutnávajícího si na konstrukci letadla. S Miroslavem Polreichem navazujeme na minulé analýzy a prodiskutovali jsme budoucnost NATO, aktuálně palčivou otázku důvěry či správná řešení nastalých konfliktů. Vědomí ani tentokrát nezapomnělo na důležitost mentálního, psychického a duševního zdraví svých čtenářů a do listopadového čísla zařadilo třetí část seriálu Pansofia. S péčí o ostatní si však bohužel příliš nelámou hlavu Rothschildovi, jejichž praktiky a plány nekompromisně odhaluje Ľubomír Huďo v seriálu o mocných rodinách. A nejutajovanější nakonec – nové informace o demokracii ohrožujících experimentech elektrické stimulace mozku. První tištěné periodikum na světě, které se nebojí zveřejnit výzkumy kryté státním tajemstvím, je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.

vedomi_rijen_2015

2015 – Říjen / Kdo a proč nás chce ovládat na dálku?

Ovládání lidského chování. Elektromagnetické a radiofrekvenční záření. Mikrovlny. O jaké experimenty jde a proč náš mozek není v bezpečí? Časopis Vědomí jako první médium na světě zveřejňuje výzkumy kryté státním tajemstvím. Tok říjnových informací pokračuje odkrýváním rodinné historie Rothschildů, jednoho z nejzámožnějších klanů na světě. Seriál Pansofie vás zase naučí obnovovat zdraví člověka jakožto energetické bytosti. Nové vydání Vědomí je k dispozici od 8. října u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku.

zari

2015 – Září / Rothschildové. Víte, jakou hru tady hrají?

Jaké mocenské hry mají v oblibě rodinné klany novodobé historie? Co skrývají například Rothschildovi, jejichž finanční moc ovlivňuje dění napříč kontinenty? Kromě těchto otázek se zářijové číslo časopisu Vědomí zaměřilo i na jedinečný algoritmus popisující jakékoliv energie. Představí svým čtenářům pravidla fungování vesmíru, díky kterým je možné usnadnit si život. A v neposlední řadě poskytne informace o lucidním snění, prostřednictvím kterého jsme ve spánku schopni nalézt odpovědi nejen na své otázky. Ať už chcete měnit stav věcí vnitřních i vnějších, nebo požadujete tip na sedmý dostih v Belmontu, časopis Vědomí je vám k dispozici od 7. září.

obalka

2015 – Srpen / Co nám vědci neřekli o „čtvrtém skupenství“ vody?

Co nám vědci neřekli o čtvrtém skupenství vody? Nejen o supervodě, která může přinést revoluci na mnoha polích lidské existence se dočtete v srpnovém vydání časopisu Vědomí.

obalka_vedomi_cervenec_2015

2015 – Červenec / Z jakého důvodu z nás chtějí elity udělat bioroboty?

Hlavním tématem červencového vydání časopisu Vědomí je Transevoluce, příběh lidské dekonstrukce. V exkluzivním rozhovoru Daniel Estulin popisuje vzestup transhumanismu, kybernetickou nesmrtelnost, nové technologie ovládání a důvody, proč má globální elita zájem na kontrole populace.

Obálka časopsu Vědomí červen 2015

2015 – Červen / Jak voní jedy? Aneb to, co Vám prodejci neřeknou

Toxický příběh parfému, aneb O čem se nemluví. Kdo z nás vlastně ví, co všechno obsahují tekutiny v krásných lahvičkách? Určité závěry mohou nabídnout analýzy kampaně věnující se nebezpečnosti parfémů.

Obálka časopsu Vědomí květen 2015

2015 – Květen / Jak se rafinují lži?

Proč mají určité subjekty potřebu manipulovat s lidmi? Chtějí změnit jejich postoje, usměrnit způsob hodnocení a poznávání a vnuknout jim umělé primární ideje, z nichž se pak stávají pro subjekty přínosné morální kódy.

Obálka časopsu Vědomí duben 2015

2015 – Duben / Pozadí světové moci. Víte, komu sloužíte?

Bilderberg, CFR, Trilaterální komise – elitní spolky sdružující nejvýznamnější osoby světa. Scházejí se za zavřenými dveřmi pro vyřešení problémů lidstva, nebo rozehrávají vlastní hry a vize s cílem své budoucí celosvětové vlády?

Obálka časopsu Vědomí březen 2015

2015 – Březen / Psychiatrie: Pomoc nebo hrozba?

Skutečným průvodcem a udržovatelem poruch a chorob, které pak pomoci chemického průmyslu léčí, se jeví armáda sociálních inženýrů. Starost o člověka jde stranou, je potřeba vysoustružit kolečko do farmaceutického soukolí. Jaký je původ a historie tohoto populárního „lékařského“ oboru?

Obálka časopsu Vědomí únor 2015

2015 – Únor / Jak vychutnat banán a nebýt klamán?

Myslíte si, že nejžádanějším a nejprodávanějším ovocem jsou pomeranče? Omyl, jsou to banány. Oblíbená žlutá pochoutka s nezaměnitelnou chutí prostě vede. A protože stojí na čele žebříčku, točí se kolem nich největší špinavý kšeft. Tak nedobrý, že by vám z něj mohly sladké banány zhořknout v puse.