2016 – Únor / O čem nás mainstreamová média v minulém roce „zapomněla“ informovat?

ved_unor

59,00 Kč

15 příběhů z roku 2015, které se mainstreamovým médiím takzvaně nehodily do krámu. O čem jsme neměli vědět ani přemýšlet, co se mělo opět a bez řečí zamést pod žurnalistický koberec? Kromě nových informací pro vás únorové číslo časopisu Vědomí připravilo i novou rubriku glos Jiřího Ondráška. Ve svém geokoutku bude nahlížet na svět tak trochu jinak a jedovatými otázkami upozorňovat na informace skryté mezi řádky. Aby těch novot nebylo příliš, i tentokrát se dočkáte energie a komunikace v rámci seriálu Pansofia. Společně ještě jednou zaťukáme na dveře rodiny Rockefellerů, zaměříme se na jejich podivné praktiky a závěr čísla věnujeme extra dlouhým frekvencím skrytým ve spisech plných státních tajemství. Nové číslo Vědomí je právě v prodeji u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku.

online verze

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

Popis produktu

O čem nás mainstreamová média v minulém roce „zapomněla“ infor…15 příběhů z roku 2015, které se mainstreamovým médiím takzvaně nehodily do krámu. O čem jsme neměli vědět ani přemýšlet, co se mělo opět a bez řečí zamést pod žurnalistický koberec? Kromě nových informací pro vás únorové číslo časopisu Vědomí připravilo i novou rubriku glos Jiřího Ondráška. Ve svém geokoutku bude nahlížet na svět tak trochu jinak a jedovatými otázkami upozorňovat na informace skryté mezi řádky. Aby těch novot nebylo příliš, i tentokrát se dočkáte energie a komunikace v rámci seriálu Pansofia. Společně ještě jednou zaťukáme na dveře rodiny Rockefellerů, zaměříme se na jejich podivné praktiky a závěr čísla věnujeme extra dlouhým frekvencím skrytým ve spisech plných státních tajemství. Nové číslo Vědomí je právě v prodeji u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku. http://vedomi.cz/?p=1442

Zveřejnil(a) Časopis Vědomí dne 12. únor 2016

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
Únor řečený vítězný
ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí
PENÍZE A MAJETEK JAKO ŽIVOTNÍ VÝHRY
Dnešní doba je plná rozkoší. Možnosti sázet a vyhrávat velké obnosy peněz, možnosti kupovat drahé a zbytečné věci a nejlépe mít na svém kontě velkou částku peněz – to jsou životní výhry tohoto století. Že jsou však životní hodnoty ukryty v jiných a mnohem obyčejnějších věcech, to si uvědomuje jen malá část lidí
ORÁKULUM
Forma neforma
A CO KDYŽ MÉDIA LŽOU, JAKO KDYŽ TISKNE
Jak před lety potvrdil jeden zkušený lingvista, český jazyk je jediný ze známých, civilizovaných jazyků, který zná rčení „lže, jako když tiskne“. Toto úsloví má pocházet zdob Havlíčkových a vyjadřuje dobové nepříliš důvěryhodné postavení médií v očích veřejnosti.
MÉDIA A VEŘEJNOST – OTÁZKA DŮVĚRY – 3. DÍL
Mocná a vlivná americká rodina Rockefellerů, která podle těžko uvěřitelných tvrzení oficiálních mainstreamových médií zchudla na filantropii, vzhledem ke svému finančnímu potenciálu nepolevila ve svém úsilí o globální projekty. Už dávno přerostla americký ekonomický i politický prostor a aktivně vstoupila do mezinárodního dění, někdy v otevřené, jindy ve skryté formě.
DUEL MĚSÍCE
Myslíte si, že se pravěk může znovu zopakovat?
BEST OF ČESKO
Z Kalouska čiší zoufalství
PANSOFIA: KOMUNIKUJI, KOMUNIKUJEŠ, KOMUNIKUJEME – 5. DÍL
V minulých dílech jsme si povídali o zdraví člověka a výchově jako o komunikaci. Viděli jsme, jak důležitá je komunikace v tom nejzákladnějším smyslu slova. Viděli jsme, že komunikace neboli energetická výměna je důležitá jak v biologii našeho těla, tak i při výchově mezi dítětem, rodičem či učitelem. Úplně to samé platí pro komunikaci mezi člověkem, přírodou a Bohem.
LEDEN A NAŠE JEDOVATÉ OTÁZKY
Nezavíráme oči a komentujeme aktuální dění ve světě
IGNOROVANÉ UDÁLOSTI ROKU 2015
Alespoň patnáct důležitých, leč ignorovaných příběhů z obrovského množství informací, kterým mainstreamová média v minulém roce nevěnovala pozornost.
VOXEL
S třiadvacetiletým českým popovým zpěvákem a písničkářem jsme si pro vás povídali o lidské psychice, osobnostním rozvoji, hudbě, knihách, které mění životy, i o „LOVE“. Vašek Lebeda zprostředkovává svým posluchačům radost i příjemné čtení.
VÝZKUMY KRYTÉ STÁTNÍM TAJEMSTVÍ / NA FREKVENCI K VYHUBENÍ OBYVATELSTVA – 4. DÍL
Na seznamu témat, o kterých se v médiích nesmí psát, se objevil potenciál přímého ovlivnění většiny z přibližně 6 miliard mozků lidského druhu. Kdo by taky nechtěl, aby vybraní protivníci mysleli ajednali podle jeho potřeb? Pokračujte s námi v odhalování státních tajemství a zjistěte, kdo vlastní technologie využívající extra dlouhé frekvence, které působí na činnost lidského mozku, a kdo je může použít k vyhubení obyvatelstva rozsáhlých oblastí planety rychlostí světla.
PROSTOR TVŮRCE HRY
O odvaze a mrtvé rybě
TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce