2016 – Květen / Co skrývá farmaceutický průmysl?

kvete_2016

59,00 Kč

Běžně dostupné léky jsou k ničemu, očkování je podvod, nemoci jsou smyšlené. Při rozhovoru s bývalým ředitelem farmaceutické společnosti se prostě dozvíte zajímavé věci. Obzvlášť když je tím zpovídaným John Virapen. V květnovém vydání časopisu Vědomí se podíváme i na Ukrajinu. Ve vládě se tam totiž proti vůli občanů shromažďují odborníci alias žoldáci ze zahraničí. Vyslouží si Saakašvili, Mikloš, Dzurinda a Radičová titul spasitelé, anebo hrobaři? Podivnosti se dějí i na Sibiři. Vědci nejsou schopni vysvětlit funkci, důvod umístění ani materiál tamních kupolí. A kovové nory v tajze mezitím navyšují počet mrtvých ve svém okolí. Dalším příběhem z tohoto čísla je onen Podivuhodný případ Benjamina Buttona. Děti s podobou starých lidí však bohužel nemá na svědomí pouze filmové plátno, ale i nemoc zvaná progerie. Kéž by bylo v jejím léčení stejně jasno jako ve filozofii Michaela Tellingera. Jeho Ubuntu si klade za cíl zlepšit současný systém i naše životy zrušením peněz. O jeho propracovaném plánu i mnohém dalším čtěte v novém čísle Vědomí. Digitální verzi najdete na našem webu a tištěnou u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku.

online verze

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

Popis produktu

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
Buďte sbohem, svobody naše!
ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí
DĚTI S PODOBOU STARÝCH LIDÍ
Určitě jste o filmu slyšeli. Dokázali jste si ale představit, že by se tento příběh stal skutečností? Tedy – že by se rodila miminka s fyzickou podobou stařičkých lidí? Z hlediska známých faktů o vývoji člověka se to zdá pouze jako jakýsi blud, prostě jenom příběh z kina. Realita je ale trochu jiná.
ORÁKULUM
Zodpovědnost
SJEZD ŽOLDÁKŮ NA UKRAJINĚ
Ukrajina je na tom skutečně velmi špatně – i oligarchové zde chudnou. Kromě jednoho, prezidenta Petra Porošenka, kterému se ekonomická bilance stále zlepšuje. Zároveň je hlava státu posedlá myšlenkou, že spásou země budou ekonomičtí apolitičtí odborníci ze zahraničí.
KOVOVÉ SIBIŘSKÉ KOTLE A UFO?
Majestátní ruskou Sibiř opřádá nemálo tajemství. Obří území svírané permafrostem je na mnoha místech liduprázdné astranou očí člověka se mohou dít prapodivné věci. Události, které mohou naši planetu vpravdě přesahovat. Jednu takovou záhadu mají v Jakutské oblasti. Vchladné zemi se zde zřejmě ukrývá nejasný počet prostorných kovových útvarů, ke kterým se nikdo nehlásí. Ana kotlích, kde se nikdy netopilo, dál tiše leží zmrzlý sníh
SPEKTAKULARIZACE JAKO FORMA MANIPULACE
Vprvním ze dvou článků na toto téma se budeme věnovat „zdivadelnění“ mediální komunikace jako zvláštní formě a technice manipulace s publikem. Zaměříme se na její „teatralitu“, upozorníme na paradoxy iúlohu emocí ve světě dnešních médií.
DUEL MĚSÍCE
Co si myslíte o fenoménu UFO?
BEST OF ČESKO
Čínské Velikonoce
ŽIVOT BEZ PENĚZ V PRAXI
Jedenáct let se zabýval starověkými civilizacemi. Zjišťoval, kdo jsme a odkud pocházíme. Dnes se místo do minulosti dívá do budoucnosti a přichází s ucelenou filozofií, jak od základu změnit naše životy.

NAŠE GEOROZBORY
Jde to stále rychleji. Z roku na rok, z měsíce na měsíc, z týdne na týden.
BÝVALÝ FARMACEUTICKÝ MANAŽER: LÉKY JSOU K NIČEMU
Málokterý manažer z oblasti farmacie vám řekne, že běžně dostupné léky jsou k ničemua nemoci jsou smyšlené. John Virapen se ale rozpovídal před šesti lety i o manýrech farmaceutických společností, korupci nebo o tom, co vše dokáže změnit jedno dítě.
PŘÍSTUP KE VŠEM LIDSKÝM MOZKŮM – 7. DÍL
V parapsychologických a bioenergetických výzkumech mizí miliony dolarů. Přesvědčte se s námi, že elektromagnetická technologie již není jediná schopná ovládnutí činnosti lidského mozku, nebo že výklad minulosti nemusí být dílem jasnovidce, nýbrž synchronizace elektroencefalografických záznamů.
PROSTOR TVŮRCE HRY
O síle a zranitelnosti
TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce