2016 – Březen / Filadelfský experiment: fikce nebo realita?

brezen_vedomi

59,00 Kč

Co mohlo v roce 1943 vzniknout ze spojení práce génia a amerického námořnictva? Raná teleportace. Černá díra. Oscilace v čase. Anebo vůbec nic? Poznejte fenomenálního vynálezce, jehož výsledky vzestupů i pádů dodnes ovlivňují životy nás všech. Ti z vás, kteří u čtení nového čísla časopisu Vědomí rádi popíjí, by si tentokrát mohli dát mléko – jestli raději pasterované nebo syrové se totiž dočtete také. V seriálu Pansofia se zaměříme na komunikaci v ekonomice i právu a šestým článkem ukončíme naši exkurzi do plánů nejmocnějších rodin světa, Rothschildů a Rockefellerů. Březnové Vědomí, které pro vás zveřejňuje i další výzkumy kryté státním tajemstvím je právě v prodeji. Nové číslo Vědomí je právě v prodeji u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku.

online verze

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

Popis produktu

Filadelfský experiment: Fikce nebo realita?

Co mohlo v roce 1943 vzniknout ze spojení práce génia a amerického námořnictva? Raná teleportace. Černá díra. Oscilace v čase. Anebo vůbec nic? Poznejte fenomenálního vynálezce, jehož výsledky vzestupů i pádů dodnes ovlivňují životy nás všech. Ti z vás, kteří u čtení nového čísla časopisu Vědomí rádi popíjí, by si tentokrát mohli dát mléko – jestli raději pasterované nebo syrové se totiž dočtete také. V seriálu Pansofia se zaměříme na komunikaci v ekonomice i právu a šestým článkem ukončíme naši exkurzi do plánů nejmocnějších rodin světa, Rothschildů a Rockefellerů. Březnové Vědomí, které pro vás zveřejňuje i další výzkumy kryté státním tajemstvím je právě v prodeji. Nové číslo Vědomí je právě v prodeji u všech dobrých prodejců v Česku i na Slovensku. http://vedomi.cz/?p=1549

Zveřejnil(a) Časopis Vědomí dne 12. březen 2016

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
Březen — měsíc samizdatu
ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí
CO VY A PASTERIZACE?
Trochu to připomíná hádky oočkování. I tady se dvě strany přou, zda je léty obhajovaná pasterizace mléka cestou ke zdraví, nebo spíš k nemoci. Veronika Kyčera vyslechla veterináře, farmáře i znalce zdravé výživy a snažila se oddělit pravdu od mýtů.
ORÁKULUM
Čas
POLITIZACE VEŘEJNOPRÁVNÍCH MÉDIÍ
Aktuální otázku politizace České televize může pomoci pochopit i prosté srovnání. Jak to tedy chodí ve Velké Británii, Francii, v Německu a Rakousku? Jakým způsobem a do jaké míry jsou veřejnoprávní média navázána na politickou sféru.
VYVOLENÝ ROD
Poslední článek ze seriálu o mocných rodinných klanech nás opět přivádí k Rockefellerům a jejich projektům či aktivitám. Opravdu se chtějí podílet na tvorbě lepšího světa, nebo je pro ně Země i se svými obyvateli pouze místem k realizaci stvořitelských choutek na úrovni nedotknutelných božstev s neomezenou mocí.
DUEL MĚSÍCE
Jaký máte názor na GMO?
BEST OF ČESKO
O co se hraje v Dukovanech?
PANSOFIA: ENERGIE SKRYTÁ V EKONOMICE A PRÁVU – 6. DÍL
V šestém díle seriálu Pansofia se zaměříme na oblast ekonomiky a práva. Poukážeme na to, že současná společnost už příliš dlouho leží na jednotce intenzivní péče nebo že přeměnou peněz na zboží vznikl zásadní problém. Pro lepší pochopení celé situace nebude chybět ani exkurze do uplynulých čtyř set let novověku.
KÁDROVÁ POLITIKA NA KONCI MOŽNOSTÍ
Nikdo z nás nemůže být ani na chvilku na pochybách, že nejdůležitější události pro nás a naše děti jsou blížící se americké prezidentské volby.
NIKOLA TESLA A FILADELFIE
Srbský génius byl jednoduše fenoménem. Netvořil pro zisk, měl geniální invenci a celý svůj život zasvětil vynalézání. Není divu, že měl dozorovat také tajný projekt amerického námořnictva, který však budí rozpaky i po mnoha desítkách let. Pojďte se společně s námi přesvědčit, že Tesla skutečně není jen legendární barevná televize.
VÝZKUMY KRYTÉ STÁTNÍM TAJEMSTVÍ / NALADÍME VAŠE MOZKY – 5. DÍL
I tentokrát jsme pro vás připravili článek věnující se technologiím, které je možné použít k násilnému vlivu na dálku. A to vlivu nejen na činnost mozku jednotlivce nebo mozků celé masy lidí a živočichů, ale i na zbraně, výrobní a technologické procesy či strategické systémy, které se dají tímto způsobem vyřadit z funkce. Žijeme v době, kdy jsou psychotronické zbraně účinnější než ty termojaderné.
PROSTOR TVŮRCE HRY
O vykradené stodole, nenávisti a výchově
TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce