2015 – Září / Rothschildové. Víte, jakou hru tady hrají?

zari

59,00 Kč

Jaké mocenské hry mají v oblibě rodinné klany novodobé historie? Co skrývají například Rothschildovi, jejichž finanční moc ovlivňuje dění napříč kontinenty? Kromě těchto otázek se zářijové číslo časopisu Vědomí zaměřilo i na jedinečný algoritmus popisující jakékoliv energie. Představí svým čtenářům pravidla fungování vesmíru, díky kterým je možné usnadnit si život. A v neposlední řadě poskytne informace o lucidním snění, prostřednictvím kterého jsme ve spánku schopni nalézt odpovědi nejen na své otázky. Ať už chcete měnit stav věcí vnitřních i vnějších, nebo požadujete tip na sedmý dostih v Belmontu, časopis Vědomí je vám k dispozici od 7. září.

online verze

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

Popis produktu

Záříjové číslo Vědomí právě v prodeji!Jaké mocenské hry mají v oblibě rodinné klany novodobé historie? Co skrývají například Rothschildovi, jejichž finanční moc ovlivňuje dění napříč kontinenty? Kromě těchto otázek se zářijové číslo časopisu Vědomí zaměřilo i na jedinečný algoritmus popisující jakékoliv energie. Představí svým čtenářům pravidla fungování vesmíru, díky kterým je možné usnadnit si život. A v neposlední řadě poskytne informace o lucidním snění, prostřednictvím kterého jsme ve spánku schopni nalézt odpovědi nejen na své otázky. Ať už chcete měnit stav věcí vnitřních i vnějších, nebo požadujete tip na sedmý dostih v Belmontu, časopis Vědomí je vám k dispozici od 7. září. http://vedomi.cz/cisla/2015-zari-rothschildove-vite-jakou-hru-tady-hraji/

Posted by AC24 – Vědomí on 13. září 2015

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
Třídní boj
ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí
PODSTATA MUŽSKÉ SÍLY
Muži to v současné feministické době nemají vůbec jednoduché a mnohým z nich se špatně hledá podstata jejich mužské síly, neboť my, silné a soběstačné ženy, jsme přebraly mnohé z jejich úloh a umíme si s valnou většinou věcí poradit samy, namísto toho, abychom vstoupily více do sebe, rozvíjely svou ženskost a učily se být klidným moudrým proudem.
ORÁKULUM
Tipy Orákula pro úspěšný život
REALITA MIMO REALITU – LUCIDNÍ SNĚNÍ
Máte rádi sny? Kocháte se jejich obsahem a později litujete, že nebyly skutečností? Tuto situaci zná zřejmě každý. Stejně tak opačný stav. Moment, kdy v potu tváře děkujete vyšším mocnostem, že právě proběhnutý sen byl jen noční můrou, která zapadne v klokotu nového dne. Víte však, že snění můžete sami ovlivňovat a také patřičně využít pro svůj reálný, bdělý život?
METODY MEDIÁLNÍ MANIPULACE
Nahlédněte společně s Vědomím do tajů metod manipulace, díky které mají média moc vyloučit názory menšin, působit i na ty, kteří se považují za přirozeně odolné, nebo dělat z příjemců zahanbené hlupáky, kteří pak snáze uvěří jejich pravdě.
DUEL MĚSÍCE
Existuje Bůh?
BEST OF ČESKO
Dělení miliardářů podle Švejnara
ALGORITMUS VŠEHO
S autorem šestisetstránkového učení jsme si povídali především o tom, že jsme všichni trvalou součástí celé řady dalších energetických systémů, které nás ovlivňují. Pokud však známe určitá pravidla fungování vesmíru, jsme schopni usnadnit si život. Vítejte u prvního dílu Pansofi e v praxi.
PUMPOVÁNÍ ZEMĚ
Díky novým technologiím tankujeme levněji. Otázka Vědomí zní: za jakou cenu? Opravdu se kvůli tomu vyplatí podzemní výbuchy?
ROTHSCHILDOVI & SPOL.
Mocné rodiny a rodinné klany působily v dějinách i v novodobé historii, a působí dodnes, protože koncentrace ekonomické a fi nanční moci jim umožňovala a umožňuje ovlivňovat politické procesy společně se společenským děním přes hranice států napříč kontinenty.
ČEŠI A RYCHLÉ OBČERSTVENÍ
Nejen o fastfoodech, amerických řetězcích rychlého občerstvení, ale i o jejich vděčných českých zákaznících si můžete přečíst právě teď. Ale berte to s rezervou, nic se přece nejí tak horké, jak se uvaří.
ŠAMPONY Z CHEMICKÉHO ODPADU
Věděli jste, že si na své vlasy lijete v zahraničí zakázané chemikálie? Nahraďte s námi krásně balené toxiny něčím, co vlasům skutečně prospívá.
INTELIGENTNÍ ZELEŇ
Stejně jako ještě nerozumíme řeči zvířat, nerozumíme také komunikaci rostlin. Znemožňuje nám to odlišný jazykový kód pro vyjádření informace předávané adresátovi – a my jsme tím příjemcem.
PROSTOR TVŮRCE HRY
O islámu, běžencích a slušných lidech
TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce

KDE KOUPIT VĚDOMÍ? – TRAFIKY – ČESKÁ REPUBLIKA V PDF

KDE KOUPIT VĚDOMÍ? – TRAFIKY – SLOVENSKÁ REPUBLIKA V PDF