2015 – Prosinec / Rockefellerové. Ovládá nejbohatší rodina celou zem?

11

59,00 Kč

Sláva, moc, peníze neboli Rockefellerovi. Mluvíme o těch, kteří nařídili mlčení, nacházíme to, co mělo zůstat skryto. Prosincové číslo časopisu Vědomí je opět plné jedinečných úkazů všeho druhu. Jedním z nich je i Daniel Stein-Kubin, a věříme, že právě rozhovor s ním si přečtete vícekrát. Pozadu zcela jistě nezůstanou ani myšlenky světoznámého lékaře a spisovatele Ruedigera Dahlkeho. V exkluzivním článku totiž nastíní nejen správný způsob hledání smyslu života. Co znamenají životní smlouvy, pohlavky a emoce objasní seriál Pansofia. A kdo otevřel zapovězená vrátka neurolingvistického programování zase nový díl ze série Psychozbraně. Čerstvá zásilka pečlivě vybraných informací je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.

online verze

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

Popis produktu

Nové číslo Vědomí právě v prodeji! Rockefellerové. Ovládá nejb…

Sláva, moc, peníze neboli Rockefellerovi. Mluvíme o těch, kteří nařídili mlčení, nacházíme to, co mělo zůstat skryto. Prosincové číslo časopisu Vědomí je opět plné jedinečných úkazů všeho druhu. Jedním z nich je i Daniel Stein-Kubin, a věříme, že právě rozhovor s ním si přečtete vícekrát. Pozadu zcela jistě nezůstanou ani myšlenky světoznámého lékaře a spisovatele Ruedigera Dahlkeho. V exkluzivním článku totiž nastíní nejen správný způsob hledání smyslu života. Co znamenají životní smlouvy, pohlavky a emoce objasní seriál Pansofia. A kdo otevřel zapovězená vrátka neurolingvistického programování zase nový díl ze série Psychozbraně. Čerstvá zásilka pečlivě vybraných informací je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-prosinec-rockefellerove-ovlada-nejbohatsi-rodina-celou-zem/

Zveřejnil(a) Časopis Vědomí dne 11. leden 2016

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
Předpovědi pro budoucí období
ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí
JAKÝ JE VÁŠ SMYSL ŽIVOTA?
exkluzivní rozhovor s autorem knihy, která umožňuje přestat žít život v polaritě a začít žít v jednotě. Německý psychoterapeut čtenářům vysvětlí, proč je přesvědčen o tom, že smysl života není dosažitelný intelektem.
ORÁKULUM
Tipy Orákula pro úspěšný život
HRANICE SCHOPNOSTÍ LIDSKÉHO TĚLA I MYSLI
Druhý díl jedinců s impozantními schopnostmi nás zavede mezi ledové muže, notorické nespavce, ale také lidskou gumu nebo člověčího delfína. Neuvěřitelné vlastnosti, které uvedou vúžas ierudované odborníky, bourají hranice dosud vybudované lidské existence. Pokládají otázky, kam až je schopná zajít lidská mysl a lidské tělo.
VŠICHNI JSME ORIGINÁL
My nejsme lidi. Tak pravil doktor kabaly a protestantský kněz, malíř a kouč se sídlem v Kalifornii, bývalý člen tajných služeb a student vatikánských tajemství, kdysi též zaměstnanec krematoria, hrobník a zahradník. Vědomí přináší rozhovor smužem, který je nekonečně se transformující energií.
DUEL MĚSÍCE
Uvědomují si umělecké „celebrity“, že jejich činy ovládají svět?
BEST OF ČESKO
Komu Češi opět zobou z ruky?
PANSOFIA: VŠE JE O ENERGETICKÉ KOMUNIKACI – 4. DÍL
Jak již víme, vše je o energetické komunikaci. Čtvrtý díl seriálu Pansofia nám ukáže, na jakém principu fungují životopisy nejen v databázi čekatelů, proč nám život dává pohlavky nebo jak dětem vysvětlit ovlivňování emocí v našich životech
ROCKEFELLEROVÉ & SPOL.: HRABIVÍ FILANTROPOVÉ – 1. DÍL
Příběh Rockefellerů, americké rodiny s mocenskými chapadly celosvětového rozsahu od energetických zdrojů přes finance, agrobyznys až po eugeniku, napříč všemi kontinenty Země, vypadá jako idylický příběh šikovnosti, vynalézavosti a nesmírného úsilí. Zároveň, stejně jako v předchozím příběhu o Rothschildech, i s jejich jménem souvisí nesmírná dávka filantropie a ochoty obětovat vlastní finanční zdroje ve prospěch lidstva
FINANCE VLÁDNOU TĚM, KTEŘÍ JE NEUMĚJÍ OVLÁDAT
Peníze. Majetek. Ve všem jsou vidět finance. Chcete něco darovat? Zaplatíte darovací daň (samozřejmě podle hodnoty daru). Chcete udělat někomu radost? Tak prvně musíte koupit nějaký dárek.
VÝZKUMY KRYTÉ STÁTNÍM TAJEMSTVÍ – 3. DÍL
Terapie založená na ultravysoké frekvenci se dostala až k psychotronickým generátorům. Ty jsou schopny přenášet informace do lidských mozků, vyvolávat halucinace, uspávat… A to vše díky umístění technologie na salelit vširokých oblastech. Kdopak se nám tu potají věnoval neurolingvistickému programování?
PROSTOR TVŮRCE HRY
O lásce, vztazích a samotě
TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce