2015 – Listopad / Můžeme mít superpower?

ved11

59,00 Kč

Kdo tvrdí, že se lidé s nadpřirozenými schopnostmi objevují jen ve filmech? Našli jsme mezi námi muže, který už 70 let nejí ani nepije, mladou dívku, jejíž oči mají schopnosti rentgenu, nebo chlapce pochutnávajícího si na konstrukci letadla. S Miroslavem Polreichem navazujeme na minulé analýzy a prodiskutovali jsme budoucnost NATO, aktuálně palčivou otázku důvěry či správná řešení nastalých konfliktů. Vědomí ani tentokrát nezapomnělo na důležitost mentálního, psychického a duševního zdraví svých čtenářů a do listopadového čísla zařadilo třetí část seriálu Pansofia. S péčí o ostatní si však bohužel příliš nelámou hlavu Rothschildovi, jejichž praktiky a plány nekompromisně odhaluje Ľubomír Huďo v seriálu o mocných rodinách. A nejutajovanější nakonec – nové informace o demokracii ohrožujících experimentech elektrické stimulace mozku. První tištěné periodikum na světě, které se nebojí zveřejnit výzkumy kryté státním tajemstvím, je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.

online verze

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

Popis produktu

Listopadové číslo Vědomí právě v prodeji! Můžeme mít superpower?Kdo tvrdí, že se lidé s nadpřirozenými schopnostmi objevují jen ve filmech? Našli jsme mezi námi muže, který už 70 let nejí ani nepije, mladou dívku, jejíž oči mají schopnosti rentgenu, nebo chlapce pochutnávajícího si na konstrukci letadla. S Miroslavem Polreichem navazujeme na minulé analýzy a prodiskutovali jsme budoucnost NATO, aktuálně palčivou otázku důvěry či správná řešení nastalých konfliktů. Vědomí ani tentokrát nezapomnělo na důležitost mentálního, psychického a duševního zdraví svých čtenářů a do listopadového čísla zařadilo třetí část seriálu Pansofia. S péčí o ostatní si však bohužel příliš nelámou hlavu Rothschildovi, jejichž praktiky a plány nekompromisně odhaluje Ľubomír Huďo v seriálu o mocných rodinách. A nejutajovanější nakonec – nové informace o demokracii ohrožujících experimentech elektrické stimulace mozku. První tištěné periodikum na světě, které se nebojí zveřejnit výzkumy kryté státním tajemstvím, je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-listopad-muzeme-mit-superpower/

Posted by AC24 – Vědomí on 26. listopad 2015

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
Medaile od hradního pána
ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí
DOSÁHNĚTE I VY TOHO, PO ČEM TOUŽÍTE
Nabízím vám několik myšlenek a tipů od lidí, kteří je dokázali uplatnit v praxi, a díky jejich naplnění a práci na sobě i pro svůj sen dokázali to, po čem toužili. Jsou to myšlenky, které jste možná již mnohokrát slyšeli. Slyšet však neznamená porozumět. Porozumět neznamená chtít. Chtít neznamená rozhodnout se. Otevřete mysl, uvolněte se a přijímejte.
ORÁKULUM
Tipy Orákula pro úspěšný život
SUPERLIDÉ MEZI NÁMI
Na první pohled sci‑fi. Věci nepochopitelné, které působí jako fantasmagorie. Lidský organismus je rozmanité ústrojí, ale někteří jedinci se vymykají všem biologickým učebnicím. Spořádají letadlo, uběhnou stovky kilometrů bez přestávky, tykají si selektřinou. Abnormální schopnosti znich dělají celebrity. Často ovšem také pro své „požehnání“ trpí. Fyzicky iduševně. Nelze je však ignorovat. Jsou jedineční…
BUDOUCNOST NATO
Nenechte se zmýlit osobními otázkami v úvodu. S Miroslavem Polreichem budeme i ve třetím díle seriálu diskutovat o fungování rozvědky, organizacích bezpečnostní architektury a řešení nastalých konfliktů.
DUEL MĚSÍCE
Co si myslíte o psychiatrii?
BEST OF ČESKO
Sobotka si musí vybrat svého kata
PANSOFIA: CO VÍME O SVÉM ZDRAVÍ – 3. DÍL
O fyzikálních vědách každý více či méně něco víme, dnešní hmotný svět a pohled na život nás tomu učí. Vždyť sami rodiče či škola nás připravili na různé situace, i když si to možná ani neuvědomujeme. Co ale víme o zdraví, o energiích na této úrovni našeho bytí?
ROTHSCHILDOVI & SPOL. 3. DÍL
Předchozí části seriálu o„banksterské“ elitě, jejíž rodinná i finanční linie se odvíjí již od 18. století, naznačily, že o skutečnou podobu Rothschildů vedou nesmiřitelný a nekompromisní zápas oficiální média a alternativní informační scéna. Zmínili jsme se také o tom, že rodině, kromě finančních a investičních zákulisních operací, není cizí ani svět zpravodajských služeb a her. Nyní ve třetí a zároveň poslední části o Rothschildech rozkryjeme chybějící díly skládačky jejich globálních záměrů.
STŘEDOBOD JMÉNEM PENÍZE
Každý den se vyrobí velké množství nových věcí. Každý den se také velké množství těchto výrobků prodá. A do třetice všeho dobrého se každý den také velké množství koupeného zboží vyhodí, prodá za nízkou cenu nebo se někomu daruje. Vcelém tomto procesu kolují peníze. Jsou středem, kolem kterého se všechno točí.
VÝZKUMY KRYTÉ STÁTNÍM TAJEMSTVÍ – 2. DÍL
I tentokrát máte díky Vědomí možnost nahlédnout do tajných vojenských dokumentů. Ukrývají úspěšné experimenty pořádané při příležitosti vývoje zbraní, které elektrickou stimulací mozku ovládají lidské chování. Kdo tedy ve skladu ukrývá tu nejlepší psychovýzbroj a kam až jsou schopni s ní zají
PROSTOR TVŮRCE HRY
Svoboda, odvaha a báječné nepohodlí
TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce