2015 – Červen / Jak voní jedy? Aneb to, co Vám prodejci neřeknou

obalka-cerven-2015

59,00 Kč

Toxický příběh parfému, aneb O čem se nemluví. Kdo z nás vlastně ví, co všechno obsahují tekutiny v krásných lahvičkách? Určité závěry mohou nabídnout analýzy kampaně věnující se nebezpečnosti parfémů.

online verze

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - ČR

Zakoupit předplatné časopisu Vědomí - SR

Popis produktu

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
O rozdílech aneb Putin není Rasputin.
ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí
MÍRUMILOVNÁ DETOXIKACE
Špatný životní styl nám může pěkně zavařit. Když už se ale stalo, proč znovu trápit střeva
nepříjemnými způsoby detoxikace, když to jde
efektivně a zdravě.
VŠEVĚDOUCÍ ORÁKUL
Poradna o tom, co vás trápí
ZBAŠTÍME JIM TO?
Již sociální psycholog Gustave Le Bon věděl, že moc slov je natolik velká, aby pouhými dobře volenými výrazy přiměla davy přijmout i nejnenáviděnější věci. Zaměřme se tedy sami na sebe – opravdu se z nás musí stát iracionálně jednající diváci?
VĚDOMÍ V PODZEMÍ
Jsou pravděpodobně i pod námi, a přesto o nich mnoho lidí neví zhola nic. Obří síť úzkých tunelů, která je v současnosti postupně odkrývána, poukazuje na rozmanitost světa pod našima nohama. Paralelní dopravní cesty jsou údajně kutány již od pravěku. Existence tunelů je nezpochybnitelná, jejich účel ovšem zůstává nejasný.
DUEL MĚSÍCE
Škodí alkohol zdraví?
BEST OF ČESKO
Dobývání renty s potenciálem bez konexí vás pošleme domů.
PŘEŠLAPY PSYCHIATRIE
Zlobivé dítě nemusí být hned duševně nemocné, a stejně tak nemusí všichni psychiatři spolupracovat s farmaceutickými firmami. Jak je to s psychofarmaky v pediatrii, komu záleží na ekonomických zájmech a jaké jsou naše vyhlídky nastínil Zbyněk Svadba v dalším díle rozhovorů Vědomí na téma psychiatrie.
MEDITACE PRO BĚŽNÝ ŽIVOT
Při rozšiřování umění védské meditace po celém světě si Tim Mitchell našel čas a poskytl pro časopis Vědomí exkluzivní rozhovor o fungování naší mysli, přínosech védy vhodné pro běžné lidi i o tom, jak chtěl meditací nahrazovat jointy.
DĚTSTVÍ S MODERNÍ TECHNOLOGIÍ
Jak asi budou vypadat vzpomínky dnešních dětí na jejich dětství? Moderními technologiemi protkaný svět je pro ně dokonalým zdrojem zábavy, ale bohužel i negativních vlivů.
ILEGÁLNÍ MIGRANTI JSOU U DVEŘÍ
Břehy Evropy, Indonésie, Malajsie i Austrálie zaplavují zhmotněné důsledky krátkozraké mocenské politiky destrukce a rozvratu jiných zemí kvůli geostrategickým zájmům. Podle jakého návodu budeme postupovat a jaký osud ilegálním migrantům předurčili na summitu EU?
O ČEM SE NEMLUVÍ
Přestože se to může nabízet, není možné spojovat si vůni s čistotou a zdravím. Kdo z nás vlastně ví, co všechno obsahují tekutiny v krásných lahvičkách? Určité závěry mohou nabídnout analýzy kampaně věnující se nebezpečnosti parfémů.
VEGAN Z RINGU
Dva metry a sto patnáct kilogramů masa. Raketová pěst a titul mistra světa v thaiboxu. Hluboký soucit se zvířaty a vůle bít se i s rozdrcenou rukou. Metalová kariéra i něžné texty pro ženy. Nikoho, jako je Jan Müller, jste ještě nepoznali.
PROSTOR TVŮRCE HRY
Sláva češtině, jazyku pravdy
TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce